תהליך הגשת תביעה קטנה באתר תגיש לי, הינו פשוט, יעיל, חוסך מאמץ מיותר וזמן רב ויקר. אז, אל תכעס, תתבע. להגשת תביעה קטנה עכשיו, לחץ כאן.

חשוב לדעת! לפני תחילת התהליך, אנא, קראו את הפרטים הבאים:

 

פרטי התובע

על מנת להגיש תביעה, על התובע לספק פרטים מזהים מלאים: שם פרטי, שם משפחה, מספר תעודת זהות, כתובת מלאה כולל מיקוד, מספר טלפון בו אתם זמינים, מספר פקס (לא חובה) וכתובת דוא"ל.

פרטי הנתבע

הנתבע יכול להיות אדם פרטי או חברה או תאגיד. על מנת להגיש תביעה קטנה, יש לספק פרטים מזהים אודות הנתבע, כגון מספר זהות או מספר חברה פרטית \ ציבורית, כתובת, מספר טלפון ודוא"ל (ניתן למצוא בחוזים, חשבוניות \ קבלות וכד'). כשמדובר בנתבע שהוא חברה בע"מ או עסק, יש לציין את שם בעל החברה בכתב התביעה.

תיאור המקרה

יש לתאר את האירוע שבגינו מוגשת התביעה, באופן ענייני, תמציתי ומאד ברור לקורא (שופט). רצוי לפרט בתכלית הקיצור את הטענות והעובדות הרלוונטיות. התיאור צריך לכלול את כל התרחישים באירוע, עם חוט מוביל וסידור הגיוני של הפרטים.


פירוט הנזק והסכום הנתבע

עליכם לציין את סכום הנזק שנגרם, בשקלים חדשים, כמו כן, ניתן להוסף לסכום התביעה, עלויות עקיפות שנגרמו כתוצאה מהאירוע. (דוגמא, אובדן פריט, ימי עבודה וכד').

תשלום עמלה והגשת התביעה

בתום התהליך, תתבקשו לשלם אגרת בית המשפט (בכפוף לגובה התביעה), ודמי שירות הכוללים הפקת כתב התביעה, צירוף המסמכים התומכים, הגשה לבית המשפט, שליחת עותק סרוק של התביעה כולל מספר התביעה לכתובת הדוא"ל שהזנת.

מסמכים תומכים

בתהליך הגשת התביעה, ניתן לצרף מסמכים שיתמכו בתרחיש ויבססו את טענתך. הסכמים, חשבוניות, צילומים וכל מסמך רלוונטי אחר שברשותך.


מה קורה אחר כך?

לאחר שהשלמת את התהליך, תגיש לי, מפיקה עבורכם עותקים של כלל מסמכי התביעה, מגישה לבית המשפט לתביעות קטנות, ושולחת לכתובת הדוא"ל שהוזנה, אישור פתיחת תיק, קבלה אגרת פתיחת תיק, כתב תביעה והמסמכים התומכים אותם העלתם לאתר (קבצים תומכים).